Nem tudom, hogyan szakítsak vele

2026. február 03. 07:43 - csajokespasik

       

               „Nem általánosítani szeretnék, de a magához őszinte ember tényleg kihalófélben van? Valóban csak a pillanatnyi vágy és a képmutatás irányítja a dolgokat?” – kérdezi Levélírónk, aki bedőlt egy olyan pasi rajongásának, aki nem is az esete.        

 
       

               Fedezd fel és használd! Érezted már igazán felszabadultnak magad társkeresés közben? Lépj be a Csajok és Pasik közösségébe, hogy az ismerkedés igazán könnyed legyen! Aki még nem tudja: a Csajok és Pasik társkereső egy igen népszerű ismerkedős oldal. Ha végeztél a sztorival és szívesen keresnéd te magad is a nagy Őt, nézz be hozzánk! A regisztráció ingyenes és azonnal kipróbálhatod.

Van olyan embertípus, aki önmagához hasonló partnert keres, olyat, aki klasszikus értékrendet képvisel, hisz az udvarlásban, és ezeken felül is bír még néhány erénnyel. Valahol én is ilyen vagyok. Szeretem, ha udvarolnak, és én cserébe be is fogadom a szívembe őt.
Ha valakit meghódítanak, akkor az a másik teljes kapacitással viszontszereti, és nem számít, ki mit gondol róluk. Jó esetben. Én hagytam magam, hogy meghódítson egy olyan férfi, aki nem is az esetem.        

       

               Mindent megígért, de 1 év se kellett hozzá, hogy minden elmúljon. Én tisztességes voltam vele, nem adtam rá okot. Mindent beleadtam, amit egy kapcsolatba csak bele lehet, de már alig látom, ha találkozunk, teljesen érdektelen… Nem tudom, mit akar. És azt sem, hogyan szakítsak vele, vagy mi legyen. Nem mondható, hogy nem adtam esélyt neki. Ez nem fog magától elülni.
Nem általánosítani szeretnék, de a magához őszinte ember tényleg kihalófélben van? Valóban csak a pillanatnyi vágy és a képmutatás irányítja a dolgokat?          

 

 

3 komment

A bejegyzés trackback címe:

https://csajokespasik.blog.hu/api/trackback/id/tr2319042708

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Kovacs Nocraft Jozsefne 2026.02.03. 12:31:26

"teljesen érdektelen"
"És azt sem, hogyan szakítsak vele, vagy mi legyen."

A pasinak is – sőt leginkább neki – az lesz a legjobb, ha sürgősen szakítasz.

Motorogre 2026.02.04. 10:00:06

Bizoony, így 70 felett már lelassulnak az érzelmek !

látjátok feleim szümtükkel 2026.02.05. 22:49:39

Erről a posztról az a mondás jutott eszembe, hogy sok beszédnek sok az alja.
süti beállítások módosítása