„A vattacsomó szerű, cuki zsebkutyák is jellemeznek egy csajtípust, ahogy a dobermann tartó pasik is egy férfitípust, de láttam már fordított felállást is” – Vajon mennyire jellemeznek minket állattartási szokásaink? Tényleg annyira különböznének a macskások a kutyásoktól? És aki mind a kettőt bírja, arra mi a jellemző?
Fedezd fel és használd! Érezted már igazán felszabadultnak magad társkeresés közben? Lépj be a Csajok és Pasik közösségébe, hogy az ismerkedés igazán könnyed legyen! Aki még nem tudja: a Csajok és Pasik társkereső egy igen népszerű ismerkedős oldal. Ha végeztél a sztorival és szívesen keresnéd te magad is a nagy Őt, nézz be hozzánk! A regisztráció ingyenes és azonnal kipróbálhatod.
Sziasztok,
Lehet, hogy nem idevág a téma, de megfigyeltem valamit. A kutyabarát férfiak ritkán jönnek ki a macskát tartó nőkkel! Tartósan legalábbis. A macskatartónak nagyobb igénye van a spontán ölelésre, a sok kettesben töltött romantikázásra, beszélgetésre. Nemtől függetlenül a macskások érzékenyebbek, törődőbbek, ...szenvedélyesen „letámadósak”. A kutyások (fajtától függően) kimértebbek, keményebbek, határozottak, megfontoltak, de akár nők is lehetnek ilyenek.
Jártam kutyással, soha nem jött oda váratlanul, hogy megöleljen, az utcán nem foghattuk egymás kezét, mert „néznek minket”, ugyanilyen helyzetben csókról szó sem lehetett.
Úgy tudom, a terápiás állat választásnál is van egy statisztika, hogy ki milyet választ (egy ismerősömnek sokat segített, de aki nem érti a depressziót, mint állapotot, annak nehéz ezt átlátni, hogy miért.)
A vattacsomó szerű, cuki zsebkutyák is jellemeznek egy csajtípust, ahogy a dobermann tartó pasik is egy férfitípust, de láttam már fordított felállást is.
Volt olyan párom, aki úgy hozta hozzám az állatkáját, hogy nem kérdezett előtte, mert neki természetes és családtag. Elengedte, eltűnt, én meg aggódva lestem, mit kapar ki, vagy szed szét. Én a macskákat is, meg a kutyákat is egyformán bírom, így nem tudom, rám mi a jellemző, és engem hova lehetne sorolni.